Naši lekári na Martinskej genetickej konferencii

Naši odborníci MUDr. Peter Krajkovič zo Sanatória Helios SK a RNDr. Michal Slaný, Ph.D. zo Sanatória Helios v Brne, sa aktívne zúčastnili na prestížnom odbornom podujatí Martinskej  genetickej konferencii.

MUDr. Krajkovič predstavil svoju prednášku s názvom “Vyrieši PGT problém s neplodnosťou”, kde hovoril o význame preimplantačnej genetickej diagnostiky (PGT) v liečbe neplodnosti. PGT umožňuje vyšetriť embryá na genetické abnormality pred ich implantáciou do maternice, čím sa zvyšuje šanca na úspešné tehotenstvo a zdravé dieťa.

Vedúci laboratória lekárskej genetiky, RNDr. Slaný, sa podelil o svoje poznatky v prednáške “Preimplantační genetické testování a jeho prínos pro IVF”, ktorá poukázala na prínosy genetického testovania pre úspech IVF liečby. Prednáška zdôraznila, ako PGT pomáha lekárom vybrať tie najkvalitnejšie embryá s najvyššou šancou na implantáciu a zdravý vývoj plodu.

Tieto prednášky sú dôkazom nášho záväzku poskytovať najnovšie poznatky v oblasti reprodukčnej medicíny širokej odbornej verejnosti.

Ďakujeme našim lekárom za ich prínos a zdieľanie odborných vedomostí, ktoré pomáhajú formovať budúcnosť IVF liečby na Slovensku aj v zahraničí.

Kontaktujte nás

Kontaktní formulár
O akú službu máte záujem?
objednat sa
Návrat hore