Akreditácia laboratória Sanatória Helios SK v Martine

Radi by sme bližšie informovali našich pacientov i verejnosť o tom, že naše laboratóriá podliehajú najprísnejšiemu režimu a aby sme zaručili naozaj objektívne posúdenie, rozhodli sme sa ich auditovať nezávislou agentúrou SNAS. Za účasti medzinárodných posudzovateľov tak prebehla akreditácia laboratória Sanatória Helios SK v Martine.
Systém práce, ktorý je zavedený v Sanatóriu Helios, vychádza z dlhoročných skúseností a licenčnej spolupráce s austrálskou spoločnosťou GENEA, ktorá sa radí medzi svetové špičky v odbore asistovanej reprodukcie.
Laboratórium IVF (embryológia a andrológia) Sanatória Helios SK v Martine podľa práve prebehnutého auditu SNAS spĺňa podmienky pre akreditáciu, ktorá preukazuje najvyššiu možnú kvalitu práce v laboratóriách.
Toto vysoké hodnotenie sme získali ako jediné embryologické a andrologické laboratórium na Slovensku.


Sanatórium Helios SK tak súčasne zabezpečuje, že sú maximálnou mierou eliminované možnosti vzniku akýchkoľvek chýb a omylov, ktoré sa v minulosti bohužiaľ vyskytli na iných klinikách.
Sanatórium Helios kladie veľký dôraz na kvalitu práce laboratória IVF. Dôvera pacientov je pre nás zaväzujúca, zodpovednosť voči našim pacientom vnímame veľmi silno.
Dohľad nad kvalitou prác embryologického a andrologického laboratória poskytuje prim. MUDr. Pavel Texl ako odborný garant, ktorý má atestáciu ako v odbore gynekológie a pôrodníctva, tak aj atestáciu z reprodukčnej medicíny.

Pozrite si podrobnosti a ďalšie certifikácie

Kontaktujte nás

Kontaktní formulár
O akú službu máte záujem?
objednat sa
Návrat hore