Sanatórium Helios

Hlavnou náplňou našej práce je pomôcť neplodným párom v ich snahe o tehotenstvo a pôrod zdravého dieťatka. Ponúkame komplexnú diagnostiku a liečbu sterility, samozrejmosťou je darcovský program spermií, vajíčok i embryí.

V súčasnosti sú Vám k dispozícii 4 centrá Sanatoria Helios, ktoré sa zaoberajú diagnostikou a liečbou neplodnosti.

Môžete nás nájsť v Martine, Banskej Bystrici, Košiciach a Bratislave.
Ako prvá vznikla v roku 1994 klinika asistovanej reprodukcie, gynekológie a genetiky – Sanatórium Helios v Brne. Bola tak jedným z vôbec prvých centier v Českej republike.
Úspešnosť IVF cyklov nás dlhodobo radí medzi svetové špičky v odbore, podľa oficiálneho expertného hodnotenia Global Clinic Rating so Sanatórium Helios v Brne v priebehu rokov 2016 až 2022 umiestnilo vždy na najvyšších pozíciách medzi prvou desiatkou kliník na svete.
Táto akreditácia Global Clinic Rating preukazuje splnenie vysokej úrovne odbornosti, technologického vybavenia, kvality poskytovaných služieb a odozvy od pacientov.


Na Slovensku boli centrá asistovanej reprodukcie Sanatórium Helios postupne zakladané od roku 2000 v snahe priblížiť najkvalitnejšiu starostlivosť pre pacientov z rôznych častí Slovenska.


Všetky kliniky Sanatoria Helios vykonávajú jednotnú diagnostiku a majú jednotné liečebné postupy. Tiež všetky embryologické laboratóriá Sanatoria Helios v Česku aj na Slovensku sú vybavené najmodernejšou technológiou a používajú jednotné pracovné postupy.
Pacientom tak zaisťujeme rovnakú starostlivosť a úspešnosť liečby vo všetkých našich centrách v Českej republike aj na Slovensku.

Mimo liečby neplodnosti sa venujeme aj diagnostike a liečbe bežných ženských ochorení ako sú napríklad nepravidelnosti menštruačného cyklu, endometrióza, myómy maternice, zápalové ochorenia rodidiel. V našich centrách nájdete aj ženskú endokrinologickú, klimakterickú a antikoncepčnú poradňu.

Dôležitou súčasťou našej práce je preventívna činnosť nielen v gynekológii v rámci preventívnych prehliadok, ale aj počas nádherných chvíľ očakávania dieťatka.

Kontaktujte nás

Kontaktní formulár
O akú službu máte záujem?
objednat sa
Návrat hore